ОТКРИВЕНО ОД ЧЕГА ЈЕ ПРЕМИНУО МИЛУТИН МРКОЊИЋ: Борио се до последњег даха, имао проблема са здрављем

МИЛУТИН Мркоњић, почасни председник СПС-а и народни посланик те странке преминуо је вечерас у Беогаду.

ОТКРИВЕНО ОД ЧЕГА ЈЕ ПРЕМИНУО МИЛУТИН МРКОЊИЋ: Борио се до последњег даха, имао проблема са здрављем

Фото: Танјуг/Сава Радовановић

Милутин Мркоњић је пре неколико недеља смештен у болницу у тешком стању. Политичар је завршио на кардиоваскуларној клиници, где му је уграђен пејсмејкер.

Мркоњић је преминуо вечерас од последица успореног рада срчаног мишића.

Политичар је током августа имао операцију на срцу, а тада је за медије изјавио како је све добро прошло.

- Нисам имао класичну операцију, реч је о новој методи ТАВИ. Нисам сигуран да умем да вам објасним шта су ми урадили, али ево после два дана ја сам на ногама, са пријатељима време проводим у кафани.

Подсетимо, Милутин Мркоњић је и почетком године био у болници Драгиша Мишовић, али су тестови тада показали да је негативан на ковид 19.

- Нисам имао корону, али су ме задржали јер су ми пронашли ожиљке на плућима. Међутим, ја сам имао упалу бешике, а промене на плућима нису последица короне - изјавио је тада он.

(Ало)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?