ДЕЧАКА ПРОНАШЛИ МЕШТАНИ ШТАВИЦЕ: Дванаестогодишњак из Љига се плашио мрака, на срећу није отишао далеко од куће

ПОСЛЕ скоро 20 часова потраге пронађен је дванаестогодишњак из села Штавица код Љига, који је нестао у суботу око 17 часова. Дечак је пронађен неповређен, на ободу села Штавица.

ДЕЧАКА ПРОНАШЛИ МЕШТАНИ ШТАВИЦЕ: Дванаестогодишњак из Љига се плашио мрака, на срећу није отишао далеко од куће

Фото: Б. Пузовић

Штавица код ЉигаПрво су га тражили родитељи и комшије, па се у ноћи између суботе и недеље у потрагу укључило и 10 припадника Горске службе спасавања. Дечака су пронашли сељани, док су по инструкцијама Горске службе спасавања, трагали за њим.

- Породица дечака живи у брдском делу села, па је потрага била усмерена и на то подручје – каже наш извор.

- Дечак се веома плаши мрака, па су родитељи сматрали да није отишао далеко од куће, што се срећом испоставило као тачно.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ПИШИТЕ ДА САМ НАЈГОРИ ТРЕНЕР! Ергин Атаман ударио и на српске медије након пораза Панатинаикоса од Олимпијакоса (ВИДЕО)