ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА ПОНЕДЕЉАК, 29. НОВЕМБАР: Местимично са кишом, у вечерњим сатима стиже снег
У СРБИЈИ време данас умерено до потпуно облачно, на северу суво, у осталом делу местимично са кишом, на планинама са снегом који се крајем дана и током ноћи очекује понегде и у нижим пределима.
Фото: Д. Балшић
Дуваће слаб и умерен, западни и северозападни ветар, саопштио је РХМЗ. Јутарња температура биће од 4 до 9, а највиша дневна од 6 до 12 степени, после подне и увече у паду.
Временска прогноза за Београд
У Београду ће сутра бити претежно облачно, већи део дана суво и хладно, после подне и увече повремено са слабом кишом, а у вишим деловима града могућа је и појава краткотрајног снега. Температура ће бити без већег колебања од 6 до 8 степени, после подне и увече у паду.
Временска прогноза за наредних седам дана
Према изгледима времена до 6. децембра, у уторак умерено до потпуно облачно и у већем делу суво, само још ујутру и пре подне у централним и јужним крајевима местимично са мешовитим падавинама (киша и снег), на планинама са снегом уз слабљење и постепени престанак падавина.
Од четвртка претежно облачно местимично са кишом, на планинама са снегом, на северу и истоку ујутро и пре подне облачно понегде са слабом кишом.
Од четвртка претежно облачно местимично са кишом, на планинама са снегом.
БОНУС ВИДЕО - Швајцарска под снегом: Бели покривач на планинама
Препоручујемо
ХОЋЕ ЛИ БИТИ СНЕГА ДО КРАЈА ГОДИНЕ? Тодоровић: " Ретке су Нове године са правом зимом"
19. 11. 2021. у 09:44
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (0)