ГУЖВЕ НА ГРАНИЧНИМ ПРЕЛАЗИМА: На Батровцима камиони чекају пет сати

Биљана Ристивојевић

15. 12. 2021. у 08:58

НА граничном прелазу Батровци, на излазу из земље, теретна моторна возила чекају пет сати, саопштило је Јавно предузеће "Путеви Србије".

ГУЖВЕ НА ГРАНИЧНИМ ПРЕЛАЗИМА: На Батровцима камиони чекају пет сати

Архива

Према информацијама Управе граничне полиције у 7.30 на прелазу Шид, такође на излазу из земље, задржавање за теретна моторна возила је три сата.

На граничним прелазима Хоргош и Келебија камиони чекају два сата.

На осталим граничним прелазима нема дужег задржавања за све категорије возила.

На наплатним станицама на ауто-путевима у Републици Србији нема задржавања возила, додаје се у саопштењу.

БОНУС ВИДЕО: ЛЕПА СЛИКА СРБИЈЕ: Овако полиција и ватрогаци помажу грађанима

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (0)

МИ СМО УСПАВАНИ ДИВ, ДРУГО МЕСТО НА ТАБЕЛИ НИЈЕ ОПЦИЈА! Прво обраћање новог тренера Партизана од кад је стигао у клуб