ОГЛАСИО СЕ МУП: Јутјубер који је претио самоубиством збринут на неуропсихијатрији
ПОСЛЕ десеточасовног ангажовања припадника Министарства унутрашњих послова, тридесетшестогодишњи Новосађанин, који је, закључан, претио самоубиством, безбедно је евакуисан из стана, саопштила је данас Полицијска управа у Новом Саду.
Фото: Љ.П.
Полицији се, како се наводи, јуче, око девет сати, обратила његова мајка, а одмах по пријави, на лице места изашла је полиција, преговарачи МУП и припадници Ватрогасне бригаде.
Око 19 часова, полиција је успела да, без икаквих последица, из стана изведе човека који је, затим, збринут у Клиничком центру Војводине.
Он се, како сазнајемо, и даље налази у Клиничком центру Војводине, одакле је колима Хитне помоћи одвежен у недељу нешто после 19 часова, када је окончана десеточасовна драма. У стан на другом спрату у Улици цара Душана, како смо писали, у недељу се забаракадирао јутјубер Даниел Ђукић (36), не желећи никоме да отвори блиндирана врата, претећи да ће наудити себи и свакоме ко му се приближи.
Он је повремено излазио на терасу, снимао је све што се дешава и снимке стављао на друштвене мреже. Повремено је излазио на застакљену терасу, певао песме и говорио да да гледа једну телевизију.
Десеточасовна драма и опсадно стање у Улици цара Душана окончана је око 19 часова, када је полиција успела да уђе у стан, јер је бравар претходно успео да отвори врата. За то време, двојица ватрогасаца и један припадник интервентне јединице су се у корпи ватрогасног возила попели до Ђукићеве терасе да га, у случају да крене да скочи одатле, спрече у томе.
БОНУС ВИДЕО - ЕКСКЛУЗИВАН СНИМАК: Хитна помоћ одвози јутјубера Даниела Ђукића
Препоручујемо
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)