НЕСТАЛА ЖЕНА НА ЗЛАТИБОРУ: Јовани се од среде губи сваки траг, телефон пронађен у цевима далеко од смештаја (ФОТО)
ЈОВАНА Марјановић (54) нестала је на Златибору у среду, 22. децембра.

Фото: Приватна архива
Наиме, Јована је око 20 часова увече изашла у шетњу и од тада јој се губи сваки траг.
Како за "Новости" каже Љиљана Симић, ћерка нестале Јоване, те вечери ништа није било неубичајено.
- Мајка борави неколико месеци на Златибору због посла. Није било ничег чудног у њеном понашању, само је изашла да прошета и од тада не знамо ништа о њој - истиче она.

Фото: Приватна архива
Јованин телефон био је недоступан од 22. децембра од 20 сати, међутим, телефон је пронађен у цевима за водовод на градилишту преко пута Нисове пумпе на улазу у Златибор, која је поприлично удаљена од места где је Јована смештена.
- Телефон је пронашао неки човек, који га је и упалио, па је га је полиција одмах лоцирала - наводи Љиљана за "Новости".
У тренутку нестанка Јована је на себи имала монтон камел боје, памучне црне тренерке, крем чизме и мању црну торбу преко рамена.
За Јованом је расписана потерница, и полиција је активно укључена у потрагу.
Породица моли све који знају неку информацију о Јовани да се јаве на број 060 5576764, или на неки од доле наведених бројева.

Фото: Приватна архива
Препоручујемо

ЈАВИО СЕ ОГЊЕН ИЗ НОВОГ САДА: Огласио се младић за којим је породица данима трагала
24. 12. 2021. у 09:59

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (2)