ПРОНАЂЕНО ТЕЛО ЈОВАНЕ МАРЈАНОВИЋ: Трагичан крај потраге за женом која је нестала на Златибору
КАКО "Новости" незванично сазнају, пронађен је леш Јоване Марјановић која је нестала на Златибору.

Фото: Архива Новости/Р. Радетић/Приватна архива
Њено тело пронађено је у делу који се зове Тић поље.
Подсетимо, Јована Марјановић (54) нестала је 22. децембра на Златибору. Она је изашла да прошета из стана у улици Саве Станојчића број 47, а након пар минута телефон јој је искључен и од тада јој се губи сваки траг.
Подсетимо, Јованине ћерке нешто пре 21 сат синоћ добиле су дојаву да је њихова мајка наводно синоћ примећена, три дана после нестанка.

Фото: Приватна архива
Мушкарац који им се представио као Београђанин рекао им је да је жену која одговара Јованином опису приметио крај магистралног пута Златибор – Нова Варош, око 15 километара од туристичког центра планине, близу атракције зване “Ел Пасо”, популарног “каубојског града”. Међутим, дојава је била лажна.
- Испоставило се да је дојава лажна. Полиција је све проверила, међутим, нажалост, нису је нашли - рекла је за "Новости" Јованина ћерка Љиљана Симић.
Подсетимо, како је Љиљана јуче открила за наш портал, Јованин телефон лоциран је у цевима за водовод преко пута Нисове пумпе на излазу из Златибора.
- Телефон је пронашао неки човек, који га је и упалио, па је га је полиција одмах лоцирала - рекла је Љиљана.

ЕКСПЛОЗИЈЕ ШИРОМ УКРАЈИНЕ: Руси жестоко ударили на Дњепар и Харков, Кијевом завијају сирене (ФОТО/ВИДЕО)
У КИЈЕВУ и низу украјинских региона проглашена је ваздушна претња од удара руских балистичких ракета, саопштено је данас из Ваздухопловних снага украјинске војске. Руси су дроновима силовито ударили на Харков и Дњепар, има мртвих и повређених.
30. 09. 2025. у 18:36

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (1)