ИСКЉУЧУЈЕ МОГУЋНОСТ ДА СЕ МАТЕЈ УДАВИО: Отац несталог Сплићанина - тренирао је ватерполо, не долази у обзир да је пао у реку!
НЕНАД Периш отац несталог Сплићанина Матеја (27), открио је да је Матеј тренирао ватерполо и да не долази у обзир да би пао у реку.
Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација/Фејсбук/Јутјуб/SportskaTelevizija
- Матеј је тренирао ватреполо, био је изразито јак момак, спорташ, непушач... Мислим да апсолутно то његово стање и његова кондијција, знање о пливању и вештине, не долази у обзир да би пао у реку и да би то била околност која може довести до трагичног случаја - рекао је Периш.
Каже да је његов син био у друштву младих људи који су завршили факултете.
- Они су седели у том локалу, пре су били на вечери. Млади људи, у два сата су се дружили уз пиће, уз разговор, као млади људи који су завршили факултете. У једном моменту он се дигао и кренуо према излазу и они га више нису нашли - испричао је отац.
МУП Србије потврдио је да тражи Сплићанина Матеја Перишу који је нестао у Београду уочи Нове године.
Ово је трећи дан пошто је пријављен његов нестанак, а полицијска потрага је у току. Полиција бродовима претражује реку на којој је клуб у којем је посљедњи пут виђен.
Сплићанин Матеј Периш (1994.) последњи пут је виђен око 2:30 31. децембра у ноћном клубу Готик, где је био с неколико својих пријатеља с којима је дошао на дочек Нове године у Београд.
БОНУС ВИДЕО - ЕКСКЛУЗИВНО! НОВОГОДИШЊИ ИНТЕРВЈУ ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА ЗА "НОВОСТИ"
(Индеx.хр)
Препоручујемо
ИНТЕНЗИВНА ПОТРАГА ЗА СПЛИЋАНИНОМ: Огласио се МУП поводом нестанка Матеја Периша
02. 01. 2022. у 16:22
КАМЕРЕ СНИМИЛЕ НЕСТАЛОГ МАТЕЈА ПЕРИША: Изашао из клуба, па кренуо ка оближњем сплаву
02. 01. 2022. у 13:18
ШТА СПРЕМАЈУ БРИТАНЦИ НА БАЛКАНУ: Специјалац одржао састанак са војим лидерима Албаније, Црне Горе, БиХ, Македоније и Приштине
СПЕЦИЈАЛНИ изасланик Велике Британије за Западни Балкан Карен Пирс организовала је састанак са војним лидерима Албаније, Црне Горе, Северне Македоније, БиХ и самопроглашеног Косова, које је представљао заменик команданта КБС-а генерал-мајор Енвер Чикаћи.
13. 11. 2025. у 15:48
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата
ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.
13. 11. 2025. у 18:15
Коментари (6)