ЗАВРШЕНА ПРЕТРАГА КОД ТРАМВАЈСКОГ МОСТА: Рониоци се вратили код клуба Готик (ФОТО/ВИДЕО)
ПРЕТРАГА код старог Трамвајског моста, у потрази за несталим Сплићанином Матејем Перишом, завршена је на овој локацији.

Фото: Н. Скендерија
Припадници полиције и рониоци вратили су се код клуба Готик, где је нестали Сплићанин и виђен последњи пут, у ноћи између 30. и 31. децембра.
Рониоци су раније данас стигли код ресторана "Сава Нова" код старог Трамвајског моста, на месту где се сумња да је нестали Сплићанин скочио у воду.
Полиција већ пети дан трага за младићем коме се губи сваки траг, након што је отишао до тоалета. Другови, са којима је био у клубу Готик, од тада ништа не знају о њему.
БОНУС ВИДЕО: ЖАНДАРМЕРИЈА ПРЕТРАЖУЈЕ АДУ ХУЈУ: Потрага за аутомобилом који је упао у воду

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ГЛУМИЦА И РАНИЈЕ ИМАЛА ПРОБЛЕМА СА ЗАКОНОМ? Бурне реакције Русије на хапшење Биковићеве бивше, захтева се СТРОГА казна
ЛЕПОТИЦА из Санкт Петербурга, која се прославила драмом "Лед", за око нам је запела захваљујући романси са партнером из поменутог филма, популарним српским глумцем који је и у Русији изградио завидну каријеру.
06. 09. 2025. у 11:32
Коментари (0)