НАШЕ ПОЛИЦИЈЕ САРАЂУЈУ: Огласио се хрватски МУП о случају Периша
ХРВАТСКИ министар унутрашњих послова Давор Божиновић изјавио је данас да полиције Хрватске и Србије сарађују у случају нестанка 27-годишњег Сплићанина Матеја Периша, али да криминалистичку истрагу, што је уобичајено, води српска полиција.

Фото: Фејсбук/AP Photo/Marko Drobnjakovic
- Српска полиција је та која води криминалистичко истраживање, као што то ради свака полиција на својој територији - рекао је Божиновић на конференцији за новинаре.
Сигуран је, каже, да ће у тренутку када српска полиција имати нешто што може да саопшти јавности то и учинити.
- Наше полиције сарађују - рекао је Божиновић одговарајући на питање новинара о истрази у случану младог Периша у Београду, пренео је хрватски портал 24сата.
Потрага за младим Перишем у Београду траје осам дана без престанка и за сада без резултата.
Матеја Периш је нестао у ноћи између 30. и 31. децембра и од тада му се губи сваки траг.
Препоручујемо

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)