ВИСОКИ ПРЕДСТАВНИК „ПОНОВО“ ОДУЗЕО ИМОВИНУ СПЦ: Инцко ставио ван снаге закон по коме би СПЦ могла да тражи реституцију
07. 01. 2022. у 20:55
ИМОВИНА СПЦ у БиХ процењена је на милионе евра, али пут до правде, сматра владика бихаћко-петровачки Сергије, дуг је и неизвестан.
Најновије из рубрике
МИНИСТАР ГАШИЋ ПРИСУСТВОВАО ОБЕЛЕЖАВАЊУ ДАНА КОПНЕНЕ ВОЈСКЕ: "Сви успеси које сте до сада постигли резултат су знања, искуства, усавршавања"
МИНИСТАР одбране Братислав Гашић и начелник Генералштаба генерал Милан Мојсиловић присуствовали су данас свечаности поводом обележавања Дана Копнене војске у Дому Војске Србије у Нишу.
14. 11. 2025. у 17:37
МУП САОПШТИО: Симић никада није правоснажно осуђен, оптужбама се дезинформише јавност
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова саопштило је данас да најоштрије одбацује и осуђује нападе у виду неистинитих информација поводом постављења пуковника полиције Драгише Симића на дужност начелника Управе граничне полиције, а које су, како се наводи, политички мотивисане.
14. 11. 2025. у 16:21
И УНС РЕАГОВАО: Утврдити ко стоји иза хакерског напада на „Новости“
УДРУЖЕЊЕ новинара Србије (УНС) тражи од полиције и Тужилаштва за високотехнолошки криминал да утврде ко стоји иза хакерског напада на портал „Новости“.
14. 11. 2025. у 15:10
СЛЕДИ НАМ НЕЗАПАМЋЕНИ ВРЕМЕНСКИ ШОК: Оборићемо рекорд из 1929. године?
МАГЛА ће се данас још понегде дуже задржати на северу Бачке и Баната, у делу Тимочке Крајине, на Косову и Метохији, као и по појединим котлинама на југозападу Србије. Али, у току дана у већини места биће претежно сунчано време, а температура ће бити у порасту у односу на претходне дане. Ипак, оно што следи у недељу прави је шок за све и прети да обори температурни рекорд још из 1929. године.
14. 11. 2025. у 14:31
ДВА СНЕЖНА УДАРА У САМО ЧЕТИРИ ДАНА? Београд први под снегом, али и још три града - Огласио се РХМЗ (МАПЕ)
ВРЕМЕНСКА прогноза последњих дана нон стоп се мање, а према најновијој најави метеоролога Ивана Ристића, Београд, али и још неколико градова у Србији, имаће две шансе за снег, и то у размаку од само четири дана!
14. 11. 2025. у 14:07
Коментари (0)