МЕТЕОРОЛОЗИ РХМЗ ОТКРИЛИ: Снег престаје да пада током дана, један део Србије тек очекују пахуље
СНЕГ у Војводини престаје у раним поподневним сатима а у Београду средином дана, рекли су за Танјуг дежурни прогностичари Републичког хидрометеоролошког завода.
Фото: М.К.
У Војводини током наредних сати падавине слабе и престају у раним поподневним сатима.
У Београду снег слабог интензитета очекује се још наредних сат до два, а послеподне престаће падавине.
Укупна висина снежног покривача у Београду биће између пет и 10 центиметара.
Снег тренутно пада на северу, западу и у централном делу Србије а метеоролози најављују да ће се снег спустити ка југу земље.
У овом тренутку у брдско-планинским пределима Србије снег тек понегде пада и то слабог интензитета.
БОНУС ВИДЕО:
СНЕГ УСПОРИО САОБРАЋАЈ У БЕОГРАДУ: Ево каква је ситуација на улицама престонице
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)