"ТАТА, ВРАТИТЕ НАМ СЕ ЗАЈЕДНО" Ненад Периш и даље у Београду чека на вести о сину - "Верујем да су другови рекли истину"
МАТЕЈ Периш (27) нестао је у ноћи између 30. и 31. децембра прошле године, када је у мајици кратких рукава изашао из београдског клуба "Готик", не јавивши се чак ни шесторици пријатеља који су били у његовом друштву.
Фото: Printscreen ТВ Прва
Отац несталог младића Ненад Периш већ 25 дана чека вести о сину.
- Једино ме истина занима. Спреман сам за било који сценарио само да сазнам шта ми се са дететом догодило. Остајем још у Београду. Док сам овде сви се надамо да ћу Матеја наћи - каже Периш и напомиње да му је ћерка послала поруку "Тата, вратите нам се заједно".
- Мучи ме то што је изашао у мајици. Мислим да је имао намеру да се врати друштву. Рекли су ми да је изашао из клуба када је платио рачун. Где је кренуо то ми је највећа мистерија - каже Периш.
Фото: Приватна архива
Према Перишевим речима, доста је времена прошло, али он као родитељ има право да верује и нада се да ће полиција наћи његовог сина. О томе да ли пријатељи његовог сина нешто крију каже:
- Матеј је дошао у Београд са пријатељима које зна још из ђачких дана. Уверен сам да су у полицији рекли све што знају. Да би сигурно све урадили да могу да помогну да мој син буде нађен. Тог мишљења сам и за Мају. Они су пријатељи низ година. Она је ћерка моје пријатељице. Видео сам је након саслушања у полицији и приметио колико јој је све ово тешко пада - тврди Периш и додаје да не жели да се бави спекулацијама већ да сазна где му је син.
Матеј Периш нестао је пре 25 дана у Београду. Полиција је током истраге утврдила да млади Сплићанин није дошао у сукоб ни са ким. Истражитељи покушавају да сазнају због чега је напустио клуб и где је нестао. Последњи позив упутио је ка другарици Маји, али му се она није јавила. Последња порука је била "Где си?".
- Дан након нестанка пустио сам сину поруку. Рекао сам му да ми се јави. Често гледам у телефон. Поред његовог имена стоји информација да је порука неиспоручена - каже Периш.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО:
СПЛИЋАНИН БОРАВИО У НАПУШТЕНОЈ КУЋИ: Погледајте где је Матеја свратио пре него што му се губи траг
Препоручујемо
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)