НИШТА НИЈЕ НАСЛУЋИВАЛО ТРАГЕДИЈУ: Последња емисија Ксеније Вучић (ВИДЕО)

Татјана Марковић

29. 01. 2022. у 20:49

НОВИНАРКА и ТВ водитељка Ксенија Вучић, бивша супруга председника Србије Александра Вучића, преминула је данас у 56. години.

НИШТА НИЈЕ НАСЛУЋИВАЛО ТРАГЕДИЈУ: Последња емисија Ксеније Вучић (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Ксенија Вучић је била српска новинарка и директорка телевизије "Пинк 3", а радила је и у часопису "Српска реч", радију "Фокус" и на телевизији „Студио Б“.

Poslednja emisija "Pravac" čiji autor i voditelj bila Ksenija Vučić emitovana je u sredu, 26. januara na kanalu TV Vesti.

Tema emisije bila su dešavanja na rusko-ukrajinskoj granici.

Ksenija je u emisiji ugostila Zorana Ostojića, novinara i Aleksandra Filipovića eksperta za međunarodnu politiku.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу

ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.

13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.

13. 08. 2025. у 11:24

Коментари (13)

АЛБАНЦИ У ШОКУ: Не могу да верују шта су пољски навијачи сад урадили због Србије!