МИЛИЦИ И ДАНИЛУ ЈЕ ТЕШКО: Председник Вучић о смрти бивше супруге Ксеније

Татјана Марковић

07. 02. 2022. у 21:48

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обраћа се јавности.

МИЛИЦИ И ДАНИЛУ ЈЕ ТЕШКО: Председник Вучић о смрти бивше супруге Ксеније

Фото: Инстаграм/avucic

Гостујући у „Ћирилици“, он се прво осврнуо на смрт бивше супруге и мајке своје деце, Ксеније Вучић.

- Трагедија је да је једна млада особа преминула. То је да не жалимо за собом, већ за оним за ким је заиста потребно. Милици и Данилу је тешко. Милица се вратила на студије. Тамо је сама, али је она јака, мада је теже поднела него што сам очекивао, али нема никог ко може смрт мајке да поднесе лако. Данило је још више био везан за мајку, али добро прегрмеће они то. Углавном је мајка водила рачуна о њима, ја сам био заузет, а сада морам да водим рачуна о њима, о стварима о којима нисам до сада морао да бринем - рекао је председник.

- Милица има 19 година, Данило је старији, али је за мене дете - додао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу

ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.

13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.

13. 08. 2025. у 11:24

Коментари (9)

ВРБОВАЊЕ У ТОКУ: Шешељ открио своје мрачне сумње