ПРВА ФОТОГРАФИЈА АЛЕКСЕ СТАНКОВИЋА: Младић пронађен у стану на Врачару (ФОТО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова пронашли су у Београду Алексу Станковића чији је нестанак пријављен 28.12.2021. године Полицијској управи у Крушевцу.
Фото: Приватна архива
Интензивним оперативним радом припадника МУП-а, ПУ Крушевац и ПУ Београд, младић је лоциран у једном стану на Врачару где је пронађен у добром и стабилном здравственом стању.
Како је изјавио полицији, својевољно је отишао од куће, а не под присилом. Полиција у сарадњи са надлежним службама наставља рад на овом случају.
Фото: Приватна архива
Како су сазнале "Новости", Алекса је изнајмљивао стан на дан на Врачару.
Алексина мајка за "Новости" је рекла да је најбитније да је коначно чула добру вест.
- Ја сам у изолацији, имам температуре плус 40, али верујте све то није важно, само да је добра вест - рекла је Алексина мајка Оливера за "Новости", која није ока склопила од тренутка када је њен син Алекса 28. демцембра просле године напустио стан.
Подсетимо, Алекса је нестао 28. децембра. Са собом је понео све дипломе, сведочанства, сва документа, због чега мајка мисли да је отишао негде у иностранство, да му је неко понудио посао јер је одличан познавалац компјутера.
БОНУС ВИДЕО:
ЈОЈКИН СИН ПРВИ ПУТ ЗА МЕДИЈЕ: Постоје докази да мој отац и стриц нису учествовали у убиству Ђокића
Препоручујемо
ПРВА ИЗЈАВА АЛЕКСИНЕ МАЈКЕ ЗА "НОВОСТИ": "Све друго није важно, само да је добра вест!"
09. 02. 2022. у 19:38
ОГЛАСИО СЕ МУП: Алекса пронађен у стану на Врачару, ево шта је рекао полицији
09. 02. 2022. у 19:32
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (3)