МОСКОВСКА БЕРЗА: Нови рекордни пад руске рубље у односу на евро и долар
ДОЛАР и евро су забележили данас на Московској берзи нове највише нивое свих времена према руској рубљи.
Фото: Пиксабеј
На трговању до 10:59 часова по московском времену, евро је порастао за 8,1 посто на 124,75 рубаља, док је долар скочио за 11,44 процента на 118,15 рубаља.
Нешто касније током преподневне сесије, до 11:28 часова по локалном времену, раст долара је успорио на 10,83 посто, при чему се америчка валута мењала за 117,5 рубаља, док је евро тргован на нивоу од 124 рубље, у порасту за 7,45 процената на дневном нивоу.
(euronews)
БОНУС ВИДЕО: РУСИ ПРЕД КИЈЕВОМ: Колона јединица Оружаних снага Русије у Кијевској области
Препоручујемо
СНИМАК НАЛЕТА АВИОНА: Московски кадети поздрављају руске војнике на фронту (ВИДЕО)
03. 03. 2022. у 09:45
ЗАУЗЕТО "ЗАПОРОЖЈЕ" Највећа нуклеарна електрана Украјинаца у рукама Руса
02. 03. 2022. у 13:31
РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска
РУСКИ ски лист „Взгљад“ саставио је и у уторак објавио „Рејтинг непријатељских влада“ како би показао разлику између држава које се свесно супротстављају Русији и оних које су на ту одлуку „против њихове воље натерале спољнополитичке околности“, преноси Слободна Далмација.
14. 11. 2025. у 16:54
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)