Политика
СРБИЈА МОЈА ПОРОДИЦА: Кнежевић поклонио Вучићу слику Цетињског манастира
27. 06. 2026. у 00:14
Тенис
ТЕЖЕ НИЈЕ МОГЛО: Теодора Костовић против Сабаленке на старту Вимблдона
26. 06. 2026. у 12:47
ЂОКОВИЋ ДОБИО РИВАЛЕ НА ВИМБЛДОНУ: Ево ко стоји Новаку на путу ка 25. гренд слем титули
26. 06. 2026. у 11:49
Фудбал
"Тражили су ми 50.000ДМ да играм за Југу на СП 1998 - образ ни за шта не дајем!"
26. 06. 2026. у 21:18
Djole
03.03.2022. 11:36
Domanovo je na granici Belorusije. Hvala bogu da su uspeli da izadju iz Ukrajine. Srecno momci!
Dragan
03.03.2022. 13:06
Rat u Ukrajini je morao da se desi. To je trula država.
RISTA
03.03.2022. 15:21
Proterajte ambasadora , nezaslužuju nikakvu pomoć. Priznali su Hrvatsku 11.12 .1991 , posle Slovenije i Litvanije ,
resavac
03.03.2022. 15:52
Ja sam Ukrajince doziveo na naplatnoj rampi "Bubanj potok"...NE DO BOG NIKOME!!!dA NIJE BILO JEDNOGA NASEGA KOMANDIRA,UZ POMOC JEDNOG UKRAJINCA...???JOS BI SE TAMO PRALA KRV A JA VAM OVO NEBI PISAO...Posto sam redovno donosio humanitarnu pomoc,nisam trebao da placam putarinu.Uz ispravo uverenje i sve potvrde,i sva ubedjivanja,a uz uporno odbijanje sluzbenika na rampi,da to prihvati,on odjednom drzi uperen pistolj u mene i kaze:"Ovde ces da platis,a kod Slobe idi za kusur"...Tog momenta,ko zna odakle,kroz rampu do mene prolazi desetin,vod li Ukrajinaca...Da je Bog bio na rampi,oni bi prosli!Ali!Odjednom,oni,"mirovnjaci" st li su bili,nikada nisam saznao,vide uperen pistolj...Ne!To se nemoze da opise!!!Nije mi bilo ni to jasno,odakle se stvorise toliki nasi sa automatima na gotovs???Na koju god stranu da sam pogledao,gledao sam direktno u cevi automatskog oruzja!!!Bog jedini zna kako se nije pucalo?!Ja dalje,dragi moji,kojima sam donosio pomoc,mogao sam tek po placenoj putarini uz "dodatak" na strane tablice...Sto je nekako i bila najmanja stetica...To dali sam i dalje mojim kolima,mojim gorivom,registracijom i cime jos sve ne,dovozio humanitarnu pomoc...???Zapamtite!Sigurno ne vise auto putem za ciju sam izgradnju dao bespovratno,tri moje lepe plate...
Mama
03.03.2022. 17:47
Eto koga smo podrzali.