ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА ПЕТАК, 4. МАРТ: Слаб мраз, током дана облачно, понегде киша

Татјана Марковић

04. 03. 2022. у 01:00

У СРБИЈИ време данас променљиво облачно, понегде са слабом кишом.

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА ПЕТАК, 4. МАРТ: Слаб мраз, током дана облачно, понегде киша

Фото: Танјуг/Страхиња Аћимовић

Ујутро слаб и умерен мраз. Ветар слаб и умерен северни и северозападни. Најнижа температура од -6 до 0 степени Целзијуса, највиша од 6 до 10 степени.

Временска прогноза за Београд

Ујутро се у Београду очекује слаб мраз, а током дана променљиво облачно уз могућност краткотрајне кише.

Ветар слаб и умерен северни и северозападни. Најнижа температура од -2 до 0 степени Целзијуса, највиша око 8 степени.

Време наредних дана

У суботу ће у већем делу земље бити суво, после подне на југозападу местимично са кишом, у вишим крајевима са снегом.
До 11. марта биће претежно облачно, хладније, у нижим пределима са мешовитим падавинама, а на планинама са снегом, уз повећање висине снежног покривача.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска

РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска

РУСКИ ски лист „Взгљад“ саставио је и у уторак објавио „Рејтинг непријатељских влада“ како би показао разлику између држава које се свесно супротстављају Русији и оних које су на ту одлуку „против њихове воље натерале спољнополитичке околности“, преноси Слободна Далмација.

14. 11. 2025. у 16:54

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (0)

Штедња у Unicredit Банци уз каматну стопу од чак 3,60%