ЈОШ ЈЕДНА ДОЈАВА О БОМБИ НА ЛЕТУ БЕОГРАД-МОСКВА: Контрадиверзиона екипа на аеродрому "Никола Тесла", преглед авиона у току

16. 03. 2022. у 19:08

НЕПОЗНАТА особа и данас је пријавила да је у авиону који је са београдског аеродрома "Никола Тесла" требало да полети за Москву постављена бомба.

ЈОШ ЈЕДНА ДОЈАВА О БОМБИ НА ЛЕТУ БЕОГРАД-МОСКВА: Контрадиверзиона екипа на аеродрому Никола Тесла, преглед авиона у току

Фото: МУП

Овим је поново обустављен лет за Русију, а као и претходног дана, надлежне службе су хитно реаговале док је летилица била приземљења.

Поред великог броја полиције и других хитних служби на лицу места дошао је и САЈ, чији специјалци врше контрадиверзиони преглед авиона.

Ово је већ четврти пут у последњих неколико дана да се пријављује бомба на лету Београд-Москва. Претходна три пута испоставило се да је дојава била лажна.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

БЕЗБЕДНОСТ НА РАДУ: Култура која спасава животе