КИНЕСКА АМБАСАДОРКА У СРБИЈИ: Агресор се још безобзирно меша у унутрашње ствари других држава
АМБАСАДОРКА НР Кине у Србији Чен Бо саопштила је данас да се, ни после 23 године од НАТО бомбардовања СР Југославије, агресор никада није постидео својих поступака и још се меша у унутрашње ствари других држава.
Чен Бо / Фото Н. Скендерија
Амбасадорка је на Твитеру написала да се "агресор још безобзирно меша у унутрашње ствари других држава и угрожава им државну безбедност и суверенитет под заставом ''људских права'' и ''демократије''".
- Ко је заправо проузроковао светска превирања? - упитала је кинеска амбасадорка у Србији.
БОНУС ВИДЕО:
НЕЋЕМО ЗАБОРАВИТИ, НЕЋЕМО ОПРОСТИТИ - Порука на амбасади САД-а у Москви
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СУТРА 23 ГОДИНЕ ОД НАТО АГРЕСИЈЕ НА СРБИЈУ: Вучић на обележавању Дана сећања у Краљеву
23. 03. 2022. у 12:43
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)