"ПРАЗНИК ЉУБАВИ, НАДЕ И МИРА": Министар Мали честитао Ускрс

Биљана Ристивојевић

21. 04. 2022. у 13:21

МИНИСТАР финансија у Влади Републике Србије Синиша Мали данас је честитао Васкрс патријарху српском Порфирију, свештенству, монаштву и свим верницима који тај празник славе по јулијанском календару.

ПРАЗНИК ЉУБАВИ, НАДЕ И МИРА: Министар Мали честитао Ускрс

Фото: Танјуг

- Овај празник нас подсећа да је неопходно неговати љубав и поштовање према ближњима, као и заједништво, које нас подстиче да постижемо напредак и благостање. Ускрс је празник љубави, наде и мира, односно покретачка снага и надахнуће за стварање боље будућности за сваког појединца. У временима изазова, овај празник нам говори да можемо да се издигнемо изнад свих неправди, нетолеранција, мржње и да покажемо снажну опредељеност истинским вредностима. Желим вам да празник проведете у миру, здрављу и благостању са најмилијима. Христос васкрсе – Ваистину васкрсе! -  поручио је Мали.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.

06. 12. 2025. у 10:31

Коментари (0)

СИМБОЛ ВРЕДНОСТИ: ВИП Инвестиционо Злато 25 година помаже клијентима да осигурају своју финансијску стабилност