ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА ПОНЕДЕЉАК, 30. МАЈ: Погледајте какво нас време очекује данас и у току недеље

30. 05. 2022. у 01:00

У СРБИЈИ ће данас бити мало топлије, местимично са кишом и пљусковима са грмљавином.

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА ПОНЕДЕЉАК, 30. МАЈ: Погледајте какво нас време очекује данас и у току недеље

Фото: Танјуг

На северу претежно облачно, понегде са краткотрајном кишом, а у осталим крајевима променљиво облачно, местимично са кишом и пљусковима са грмљавином. Ветар слаб, променљив.

Јутарња температура од 10 до 15, а највиша дневна од 21 до 27 степени, саопштио је Републички хидрометеролошки завод.

Време у Београду

У Београду променљиво облачно и мало топлије, током дана са краткотрајном кишом или пљуском.

Ветар слаб, променљив. Јутарња температура око 13, а највиша дневна око 22 степена.

Временска прогноза за недељу пред нама

У уторак и среду променљиво облачно и топлије.

У уторак после подне у већини места, а у среду само у брдско-планинским пределима, местимично са краткотрајном кишом или пљусковима са грмљавином.

Од четвртка претежно сунчано и топло.

БОНУС ВИДЕО - КРОЈАЧЕВ ЛЕГАТ ОД 5.000 КЊИГА: Прича о Бошку Николићу, абаџији из Доњег Рибника

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

СВИ СТЕ ФОЛИРАНТИ! Дара Бубамара напустила Звезде Гранда - реаговала Цеца Није фер, ни колегијално