"ПОЧИВАЈ У МИРУ, ДРАГИ ПРИЈАТЕЉУ": Вучић упутио телеграм саучешћа поводом смрти новинара Предрага Пеце Јеремића
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић упутио је телеграм саучешћа породици новинара Предрага Пеце Јеремића, који је изненада данас преминуо у Београду.

Фото: Танјуг
- Са великом тугом сам примио вест о изненадној смрти мог искреног пријатеља Предрага Пеце Јеремића, новинара, аналитичара и храброг борца за истинито информисање без компромиса и без обзира на ризике којима је бивао изложен као врхунски истраживачки новинар. Пеца Јеремић је био стара гарда новинарске професије. Током богате каријере, радио је у бројним редакцијама и оставио јединствен репортерски и уреднички печат, како у дневним новинама и недељницима, тако и на телевизији - стоји у телеграму.
- Многе његове колумне се и данас памте, а пробиром интригантних тема и саговорника, аналитичким приступом којим је откривао афере из најбитнијих области друштвеног живота, брзо је постао узор читавој генерацији младих новинара. Била ми је част да га имам за пријатеља, не само због његове отворености и искрености, озбиљности, промишљености и изузетног познавања домаћих и глобалних прилика, већ и због спремности да се увек и на сваком месту бори за истину. Изражавам дубоко саучешће породици, пријатељима и колегама Предрага Пеце Јеремића. Почивај у миру, драги пријатељу.
Препоручујемо

ВУЧИЋ СЕ САСТАО СА ДЕНДИЈАСОМ: "Разговор о унапређењу билатералних односа, евроинтеграцијама, економској сарадњи"
03. 06. 2022. у 09:56 >> 10:48

(МАПА) ЖЕСТОКЕ БОРБЕ КОД ПОКРОВСКА: Пуца украјинска одбрана, фронт је постао "пакао"
НА ФРОНТУ код Покровска поново се воде жестоке борбе. То подручје постало је епицентар руских напада, а украјински медији и војска описују ситуацију као изузетно тешка.
14. 05. 2025. у 08:43

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."
ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.
13. 05. 2025. у 16:57
Коментари (0)