НЕСТАО ДЕЧАК (14) КОД СМЕДЕРЕВА: Лазара нема већ 24 сата, породица моли за помоћ

ЛАЗАР А. стар 14 година нестао је у селу Липе код Смедерева у петак око поднева, објавила је фамилија дечака на друштвеним мрежама.

НЕСТАО ДЕЧАК (14) КОД СМЕДЕРЕВА: Лазара нема већ 24 сата, породица моли за помоћ

Фото: Фејсбук/Milan Sanja Glišić

У апелу за помоћ у проналажењу дечака наводи се да је Лазар на себи имао плаву мајицу и плави шорц, и да је нестао на релацији између села Липе и Шалинац.

Мајка дечака са којом смо разговарали није желела да говори о детаљима нестанка. Она је само потврдила да Лазара нема скоро 24 сата.

 

У Полицијској управи у Смедереву сазнајемо да је старији брат дечака полицији пријавио да је Лазар отишао од куће.

БОНУС ВИДЕО - КИША ЛИЛА КАО ИЗ КАБЛА: Јако невреме у Трстенику, вода ушла у куће

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

Бесплатно свакодневно банкарство за милион и по грађана Србије