ИНЦИДЕНТ ИСПРЕД ДОМА ЗДРАВЉА У БАРУ: Претио психијатру да ће јој "поломити кости"

Б. Дабић

07. 06. 2022. у 17:36

НЕСВАКИДАШЊИ инцидент догодио се испред дома здравља Бар где је М. П. из Сутомора зауставио возило у којем је на месту сувозача била др Бранка Пурлија и према речима докторке, поред осталог, запретио јој речима: “Поломићу ти све кости”.

ИНЦИДЕНТ ИСПРЕД ДОМА ЗДРАВЉА У БАРУ: Претио психијатру да ће јој поломити кости

Фото: Б. Д.

Др Пурлија је случај пријавила полицији, а полиција обавестила надлежно Основно државно тужилаштво.

- Дело је квалификовано као угрожавање сигурности, чланом 168. Кривичног законика. Случај ће се водити у редовном поступку, казао је новинарима  руководилац Основног државног тужилаштва у Бару тужилац Радован Ђуришић, ПР ОДТ Бар.

Из тужилаштва су навели да ће бити саслушани осумњичени, оштећена као и сведоци инцидента који се догодио у понедељак  19 часова.

- Овим чином, којем су присуствовали бројни сведоци који су зауставили саобраћај, угрожена је моја сигурност, душевни и телесни интегритет - казала је  др Пурлија, и наглашава да као психијатар – судски вештак, нема ниједну мрљу у каријери.

БОНУС ВИДЕО:

МЛАДИЋ ИЗБОДЕН НОЖЕМ: Хода Београдом, моли пролазнике за помоћ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

Малишани и ВОДАВОДА Водица заједно на Опленцу