"НЕ БИХ БИО ЗАДОВОЉАН СА 46 ОДСТО ПОДРШКЕ" Вучић коментарисао кукњаву блокадера
28. 06. 2026. у 11:16
28. 06. 2026. у 11:16
27. 06. 2026. у 22:31
28. 06. 2026. у 10:38
28. 06. 2026. у 09:54
Dragan
12.06.2022. 20:36
Posle 20. juna - sve po starom i bez brige.