НЕСВАКИДАШЊИ СНИМАК ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА: "Одлучио сам да напредујем, и то стварно!"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић данас је после свечаног отварања крушевачког аеродрома Росуље, аеро-митинга и слетања прво авиона, изашао на писту и снимио несвакидашњи видео који је потом објавио на званичној инстаграм страници Будућност Србије.

Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav
- Ја сам искористио прилику да порадим на својој популарности, па сам се крио иза Бате Гашића. Овде кажу чим виде некога поред Бате Гашића, кажу да ће тај да напредује. Тако да ћу наредних шест месеци напредовати сигурно – рекао је председник са писте аеродрома „Росуље“.
Он се потом руковао са Гашићем, и кренуо ка хеликоптеру „Ербас“ Х-145М.
Подсетимо, данас Вучић је прво обишао радове на изградњи деонице ауто-пута у оквиру Моравског коридора, а потом је присуствовао свечаном отварању аеродрома Росуље.

МОНСТРУОЗНО! Овај хоће да влада Србијом! Жене му криве кад их неко силује или пребије!
ВУК Нектаријевић, студент блокадер са Машинског факултета у Београду, који је тобож бициклом ишао у Стразбур, има у најмању руку проблематичне ставове.
20. 04. 2025. у 14:35

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОТВОРЕН ХРИСТОВ ГРОБ Ево шта су нашли: "Колена су ми клецала, нисам то очекивао - вековима је био затворен" (ВИДЕО)
"АПСОЛУТНО сам задивљен. "
19. 04. 2025. у 08:39
Коментари (0)