РХМЗ ИЗДАО НОВО УПОЗОРЕЊЕ: Врели дани и паклене ноћи су пред нама, у Београду у 6 ујутру скоро 30 степени

30. 06. 2022. у 07:38

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод издао је ново упозорење на високе температуре.

РХМЗ ИЗДАО НОВО УПОЗОРЕЊЕ: Врели дани и паклене ноћи су пред нама, у Београду у 6 ујутру скоро 30 степени

Фото: С. М.

Упозорење је за подручје целе Србије на високу температуру.

Данас и сутра у целој земљи, а у суботу још на југу веома топло са највишом температуром од 34 до 37°C, на подручју Београда око 36°C, а локално се очекују и тропске ноћи.

Фото: Принтскрин РХМЗ

На снази је наранџасти метеоаларм.

Фото: Принтскрин РХМЗ

Већ у 6 сати температура у Београду и то у хладу била је 25 степени, колико је било и у Крагујевцу. У то време у колима нам је приказивана спољашња температура 27,5 степени.

У Великом Градишту је било 22, у Зрењанину, Новом Саду, Лозници... 21.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година (ФОТО)

ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: "Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година" (ФОТО)

ЖЕНА по имену Хејли Хупер открила је да јој самопоуздање „уништава“ љубавни живот јер мушкарци сматрају да је „превише застрашујућа“.

23. 05. 2025. у 18:06

ОД ТУГЕ ПОСЛЕ СМРТИ МУЖА ДОБИЛА САМ РАК Тешка судбина наше истакнуте глумице

"ОД ТУГЕ ПОСЛЕ СМРТИ МУЖА ДОБИЛА САМ РАК" Тешка судбина наше истакнуте глумице

ЂУРЂИЈА Цветић, истакнута српска глумица, суочила се с тешким животним ударцима који су оставили дубоке трагове. Упркос свему, задржала је достојанство и снагу, због чега су је многи сматрали хероином српске глумачке сцене.

25. 05. 2025. у 13:31

Коментари (0)

ПУТИНОВ ХЕЛИКОПТЕР У ЕПИЦЕНТРУ НАПАДА