ДОК и данас жива у термометру у појединим местима достиже 37 степени Целзијуса, метеоролози за викенд најављују освежење.
Повезане вести

СТИГАО ЈЕ ПРЕДАХ, ЕВО КАДА СЕ ВРАЋАЈУ ПАКЛЕНИ ДАНИ: Временска прогноза за суботу, 28. јун
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
28. 06. 2025. у 01:00

ДАНАС ЋЕМО ЛАКШЕ ДА ДИШЕМО Временска прогноза за 7 дана: За викенд пријатније, од понедељка - тропске температуре
У СРБИЈИ време данас, према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода (РХМЗ) претежно сунчано и мало свежије време у односу на претходни дан.
20. 06. 2025. у 01:00

ВРАТИЛА СЕ ЗИМА, ОВДЕ ЋЕ БИТИ И СНЕГА: Временска прогноза за петак, 16. мај
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
16. 05. 2025. у 01:00

ДАНАС СУНЧАНО, А ОНДА СТИЖЕ И СНЕГ : Временска прогноза за четвртак, 15. мај
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
15. 05. 2025. у 01:00

ЕВО КАКАВ ЋЕ БИТИ ВИКЕНД: Временска прогноза за суботу, 10. мај
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
10. 05. 2025. у 01:00
Најновије из рубрике

СРБИЈА КЉУЧА НА 40 СТЕПЕНИ РХМЗ НАЈАВЉУЈЕ ТРОПСКЕ ВРУЋИНЕ: Само у овим деловима земље очекују се пљускови са грмљавином
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод у својој најновијој објави најавио је да ће се задржати топло и сунчано време.
01. 07. 2025. у 22:18

ОВО СУ НАЈТРАЖЕНИЈЕ СРЕДЊЕ ШКОЛЕ У БЕОГРАДУ: За неке је потребно скоро 100 бодова, за друге и до 80 - ево за које траже најмање
ОВО је листа најпопуларнијих и најмање популарних школа у Београду, која може родитељима и ђацима дати реалну слику тога да ли дете има шансе да упадне у своју прву жељу или је ипак боље да се припреми за неку другу школу.
01. 07. 2025. у 21:51

ВЕЛИКА ТУГА: Умро бивши народни посланик
ФАКУЛТЕТ инжењерских наука у Крагујевцу саопштио је да је преминуо мр Драган Јевтовић (1960 – 2025).
01. 07. 2025. у 19:36

АМЕРИЧКИ АНТИКОМУНИЗАМ ИЗЛЕЋЕ ИЗ ФЛАШЕ КОКА КОЛЕ: Партизана одавно нема, сви су постали четници и националисти, либерали или шта већ не
КAД су деведесетих масе осетиле свој тренутак, гледао сам: људи које сам до јуче знао, променили су се у трену.
01. 07. 2025. у 18:00

ТЕРЕТНА ВОЗИЛА НА ИЗЛАЗУ ИЗ ЗЕМЉЕ ЧЕКАЈУ ДО ШЕСТ САТИ: Пресек стања на путевима и границама
НА наплатним станицама нема задржавања према последњим информацијама добијеним од ЈП "Путеви Србије".
01. 07. 2025. у 16:47
Коментари (0)