ПРЕТУЧЕНА СРПКИЊА У СЕВЕРНОЈ МИТРОВИЦИ: Старицу везали, тукли и тражили новац, преврнули целу кућу (ФОТО)
У НОЋИ између четвртка и петка двојица за сада непознатих нападача упали су у кућу старице Божане Р. (84) у Северној Митровици, коју су мучили и претукли тражећи од ње новац.

Фото: Инстаграм/serbialive_vesti
Претучена старица је пребачена у болницу и тренутно се налази на одељењу интензивне неге КБЦ Косовска Митровица.
Њен братанац Милан Радомировић, каже да је још у шоку због оног што се догодило и да не може да верује да је неко спреман да тако претуче беспомоћну старицу.
- Она воли да гледа спорт, каже да се кад се завршила утакмица (кошарка Србија-Грчка), спремала да иде да спава, када су почели да лупају на врата. Почели су да вичу, отварај да не разбијемо, да те не убијемо. Рекла ми је да је кренула да зове брата који је две куће испод ње, они су гурнули врата, која су доста стара, ушли унутра, везали је и почели да је малтретирају. Претукли су је, тражили јој паре, она је имала неке станаре годину дана што их је општина послала. Они су то вероватно чули, мислили су да је она те паре добила на руке, али она их је добила преко банковног рачуна, и дан данас су паре у банци - каже Милан.
Он додаје да су нападачи "између себе комуницирали на албанском, као и да је велика вероватноћа и да су Роми, који су се распитивали за издавање станова".
- Не можеш да ухватиш да ли су Албанци, али на том њиховом језику су комуницирали између себе, и везали и тражили су паре, све су живо преврнули, једну жену од 85 година су изударали. То не могу да верујем - каже Милан.
(Косово Онлине)
БОНУС ГАЛЕРИЈА: МиГ-29 - Чувар српског неба
БОНУС ВИДЕО: СПЕЦИЈАЛЦИ РОСУ У АКЦИЈИ У ШТРПЦИМА - Наоружани упали у српске куће

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"
ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.
05. 07. 2025. у 11:33
Коментари (0)