СРБЕ У ГРЧКОЈ УЗНЕМИРИЛА ПОРУКА: Надлежни упозоравају туристе да у наредна 24 сата без преке потребе не крећу на пут
ТУРИСТИМА који се налазе на летовању у Грчкој стигао је СМС са упозорењем о невремену које се приближава.

Фото: Профимедиа
Цивилна заштита упозорава туристе да избегавају путовања која нису нужна и да се слушају савети надлежних служби.
- У наредна 24 сата могуће су екстремне временске прилике у области у којој се налазите - наводи се у поруци на грчком и енглеском која је стигла вечерас око 22 сата.

Фото: Фејсбук
На северу и у централним деловима Грчке у наредна 24 сата очекује се невреме праћено јаким ветром и градом.
Порука је узнемирила многе наше туристе, који до сада нису имали слично искуство, а поједини су навели да је невреме у њиховим местима већ почело.
- У поруци пише да ће у следећих 24 сата вероватно бити невреме и да без разлога не идете далеко од куће аутомобилом. Централна Грчка и Солун су исто добили обавештење - наводи једна корисница.
- Упозоравају вас на временске непогоде. Може доћи до нестанка струје. Ми смо једном били кад је била олуја на Олимпик бичу, таласи огромни, ветар, киша... Сутрадан је дошла струја - наводи друга корисница.
Велики број туриста из Србије, подсетимо, остао је без кола у невремену које је погодило Халкидики и Тасос. Неки од њих пробудили су се у поплављеним апартманима током катаклизмичног невремена које је пре неколико дана погодило Грчку.
(Телеграф)

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)