ВИШЕ ЈАВНО ТУЖИЛАШТВО: Биће предузете све мере у циљу откривања и процесуирања лица која су предузела акте насиља током јучерашњих окупљања

С.Ј.М.

18. 09. 2022. у 09:40

ВИШЕ јавно тужилаштво у Беораду у сарадњи са Министарством унутрашњих послова ће предузети све мере и радње из своје надлежности у циљу откривања и процесуирања лица која су предузела акте насиља током јучерашњих окупљања у Београду, поручује је Виши јавни тужилац у Београду Ненад Стефановић.

ВИШЕ ЈАВНО ТУЖИЛАШТВО: Биће предузете све мере у циљу откривања и процесуирања лица која су предузела акте насиља током јучерашњих окупљања

Фото Д. Миловановић

 - Нарочито истичем да ће тужилаштво све расположиве капацитете усмерити ка утврђивању свих релевантних околности напада на припаднике Министарства унутрашњих послова на Аутокоманди, напада и претњи који су упућивани новинарима, као и појединим учесницима манифестације "Еуропрајд"- каже Стефановић.

​Истовремено поздравља крајње професионално, савесно и одговорно поступање припадника Министарства унутрашњих послова, који су, како истиче, још једном показали способност да одрже јавни ред и мир.

БОНУС ВИДЕО:

ВИЈОРЕ СЕ ТРОБОЈКЕ: Погледајте дочек за Ану Брнабић у манастиру Бањска на Косову и Метохији

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: Кључан је био позив једног човека

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"

У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.

11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад орешником?

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?

РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.

10. 05. 2025. у 12:06

БИЛИ КАО БРАЋА ТРИДЕСЕТ ГОДИНА: Дејо поцепао слику с њим - некадашњи репрезентативац открио разлоге свађе

БИЛИ КАО БРАЋА ТРИДЕСЕТ ГОДИНА: Дејо поцепао слику с њим - некадашњи репрезентативац открио разлоге свађе

ЛЕГЕНДАРНИ фудбалер Дејан Савићевић пре неколико година поцепао је фотографију са некадашњим саиграчем и великим пријатељем Бранком Брновићем.

11. 05. 2025. у 10:29

Коментари (2)

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ СА РАТИШТА: Подвиг Чечена после акције ВСУ