СУЗЕ У ОЧИМА АЛБАНЦА ИЗ ПРЕШЕВА: Изгубио торбу са парама за лечење детета - А онда се појавио Христијан из Врања
МЛАДИ возач Хитне помоћи из Врања Христијан Спасић (23) пример је младог поштеног човека који враћа веру у људе. Он је данас пронашао торбицу пуну новца и однео у полицију.

Фото: Ј.С.
Како за "Новости" каже, мишљења је да би свако то урадио, а додатно га је погодило када је сазнао да је новац намењен за болесно дете које се лечи у Италији.
- Паркирао сам ауто и кренуо поподне на посао. Видео сам торбицу у којој је било пуно документације и чини ми се више од 3.000 евра. Пријавио сам најпре начелнику, а онда отишао у полицију - прича Христијан.
Он каже да је отишао у Полицију, где је већ био човек који је пријавио нестанак. Није му било свеједно када је видео сузе у његовим очима, нарочито када је чуо да Албанац из Прешева има болесно дете које се лечи у Италији и да је то био новац за пут.

ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?
ПРЕДСЕДНИК Милорад Додик упитао је данас градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића "докле ће бити полтрон најгоре врсте који се свакодневно додворава Сарајеву, а оптужује Републику Српску".
21. 08. 2025. у 19:40

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

ПОРЕКЛО ИЛИЋА - ПОД ИСТРАГОМ: Унајмљен човек из Љига, умешана и црква "Хоћу да знам ко сам и шта сам"
ФОЛК певач Мирослав Илић недавно је говорио о свом пореклу и открио због чега није желео да се о његовом животу сними филм.
24. 08. 2025. у 11:31
Коментари (4)