ГРАД ЗАСУО УЖИЦЕ И ЗЛАТИБОР КАД МУ ВРЕМЕ НИЈЕ: Мештани шокирани - "Овако пред Никољдан не памтим"
17. 12. 2022. у 10:12
НАКОН јучерашњих плус 15 и јаког ветра, синоћ је у Ужицу почела да пада киша, грми и сева.
Повезане вести
НЕВРЕМЕ ПОГОДИЛО ГРАДОВЕ ШИРОМ СРБИЈЕ: Oлуја у Крагујевцу, у Ваљеву град величине ораха
НЕВРЕМЕ праћено пљусковима, олујним ветровима и градом погодило је данас у поподневним сатима више градова у Србији, међу којима су Крагујеавц, Уб и Ваљево.
03. 09. 2025. у 19:06
Најновије из рубрике
СЈАЈНА ВЕСТ ЗА ПЕНЗИОНЕРЕ! Раст примања старијих грађана се наставља, а ово је држава најавила за 2027. годину
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић најавио је да ће пензионери увећане износе добити пре божићних празника, односно 4. или 5. јануара. Како је истакао, исплата ће бити завршена пре Бадњег дана
11. 12. 2025. у 07:39
"ЗВЕР СА ИСТОКА" ДОНОСИ ЗИМУ КАКВУ ДУГО НИСМО ВИДЕЛИ: Погледајте који дани су кључни
НА северу и западу Србије, као и на територији Београда данас се током читавог дана очекују магла и ниска облачност, а у осталим крајевима магла се очекује у јутарњим часовима, а током дана ће бити претежно сунчано, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.
11. 12. 2025. у 06:52
ОБЕЛЕЖАВАМО ПРАЗНИК СВЕТОГ ПРЕПОДОБНОМУЧЕНОГ СТЕФАНА: Верује се да једну ствар данас не смете никако урадити
СРПСКА православна црква и њени верници данас обележавају празник Светог преподобномученог Стефана Новог, познатог и као исповедника - светитеља који је живео и страдао у 8. веку.
11. 12. 2025. у 06:42
У ГЛАВНОМ ГРАДУ МАГЛА, А ЕВО ГДЕ СЕ ОЧЕКУЈЕ СУНЦЕ: Временска прогноза за 11. децембар
ВРЕМЕНСКА прогноза за четвртак, 11. децембар 2025. године.
11. 12. 2025. у 00:05
АРНО ГУЈОН СА БРОДА ЦАРА ПЕТРА ВЕЛИКОГ: Руси памте овог Србина по његовим заслугама (ВИДЕО)
АРНО ГУЈОН, директор Канцеларије за јавну и културну дипломатију обратио се са брода руског цара Петра Великог видеом у којем је пренео мало познате чињенице везане за односе Русије и Србије.
10. 12. 2025. у 23:11
Коментари (0)