ДАЈЕ НАДУ ЗА НАПРЕДАК И БЛАГОСТАЊЕ СРБИЈЕ: Председник Вучић објавио победничку фотографију за ову недељу (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић објавио је данас на Инстаграму победничку фотографију за ову недељу, у оквиру конкурса "Најлепше домаћинство Србије".
Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav
Ове недеље најлепша фотографија домаћинства стиже нам из села Чомаге, аутора Марије Дубовац.
- Када имаш шталу, имаш највећу сигурност, никада нећеш да будеш ни гладан, ни жедан - порука је старих српских домаћина свима који желе да остану или се врате и оживе наша села - написао је председник Вучић на Инстаграму и додао:
- Домаћинство Дубовац, подно Копаоника, својим стадом на испаши враћа мир успомена и традиције, али и даје наду за напредак и благостање Србије. Све је више оних који покушавају да обнове оваква домаћинства широм наше земље, да ли сте и ви међу њима? Радоваћемо се ако јесте.
БОНУС ВИДЕО: ЖЕНЕ ЋЕ СПАСИТИ И СТАРЕ ЗАНАТЕ - Крушевљанка Јелена Вељковић најбоља обућарка Централне Србије
Препоручујемо
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (14)