ОКОНЧАНА ДРАМА У НОВОМ САДУ: Спасена девојчица (15) која је скочила с моста, превезена у болницу
ДЕВОЈЧИЦА (15) која је скочила са моста Дуга у Новом Саду данас око 17 часова, извучена је на обалу.

FOTO: N. Skenderija
Њу је чамцем из воде извукао један од грађана, након чега ју је пребацио на обалу где ју је преузела екипа хитне помоћи.
По речима доктора Зорана Круља портпарола новосадске Хитне помоћи, њихова екипа запримила је позив у 17 часова и 19 минута за локацију Београдски кеј.
На лицу места затечена је девојчица стара 15 година са политрауматским повредама. Она је након иницијалног збрињавања у свесном стању превезена на одељење хирургије дечје болнице у Новом Саду на даљу дијагностику и лечење.
Из полицијске управе у Новом Саду потврђено је да је девојчица скочила, али нису могли да нам кажу више детаља.
БОНУС ВИДЕО: НАСТАВЉЕНА ПОТРАГА ЗА ЂОРЂЕМ - Последњи пут виђен у Западној Морави, стижу рониоци из Краљева
(Телеграф)

(МАПА) ЖЕСТОКЕ БОРБЕ КОД ПОКРОВСКА: Пуца украјинска одбрана, фронт је постао "пакао"
НА ФРОНТУ код Покровска поново се воде жестоке борбе. То подручје постало је епицентар руских напада, а украјински медији и војска описују ситуацију као изузетно тешка.
14. 05. 2025. у 08:43

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (0)