ПАЛО СКОРО ПОЛА МЕТРА: Априлски снег завејао Полимску долину и Нову Варош (ФОТО)

Алем Ровчанин

04. 04. 2023. у 16:00

БАШ као и пре две године, снег почетком априла завејао је Полимску долину. У Новој Вароши пало скоро пола метра снега.

ПАЛО СКОРО ПОЛА МЕТРА: Априлски снег завејао Полимску долину и Нову Варош (ФОТО)

А.Ровчанин

У ноћи између понедељка и уторка права снежна вејавица захватила је Пријепоље, Нову Варош и Прибој, а у планинским селима овог краја пало је скоро пола метра снега, док је у градском подручју његова висина у Новој Вароши око 20 центиметара а у градовима поред Лима мање од 10.

Снег за сада није изазвао веће проблеме у саобраћају и снабдевању електричном енергијом.

А.Ровчанин

Априлски снег у Полимљу

- Ситуација је тежа по брдима где је снега до 40 центиметара док га у граду има од 15 до 20 центиметара. За сада је све под конторлом јер пада сув снег и не прави проблеме. Биће само неких додатних трошкова око чишћења - рекао је Радосав Васиљевић, председник општине Нова Варош.

Васиљевић је истакао да је снабдевање електричном енергијом уредно и за сада нема пријављених кварова.

Слична је ситуација и у Пријепољу и Прибоју, где су сви путни правци проходни.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

У Ласер Меду брига о простати је у сигурним рукама