ВАЖНО ЗА СВЕ КОЈИ ПУТУЈУ: Овакво је тренутно стање на путевима у Србији
АУТО-ПУТЕВИ и сви државни путеви првог и другог реда као и прилази граничним прелазима и планинским центрима су проходни за саобраћај, саопштено је из ЈП "Путеви Србије".

Foto: Printskrin Instagram/192_rs
Додали су да снега има местимично у расквашеном стању у планинским пределима на Златибору, Тари, Копаонику, Златару, Голији, Пештерској висоравни и Дивчибарама.
Нагласили су да су све расположиве екипе путара као и механизација на терену, спремне да реагују по потреби.
- Располажемо довољним количинама соли, каменог агрегата и ризле. Путеви Србије апелују посебно на возаче теретних возила и шлепера да прилагоде брзину условима на путу и поштују саобраћајну сигнализацију - наводе из ЈП "Путеви Србије".
ЈП „Путеви Србије” апелује на све учеснике у саобраћају да не крећу на пут без обавезне зимске опреме, и да због лоших временских услова буду посебно опрезни, поштују ограничења брзине и прилагоде брзину кретања условима на путу.
Препоручујемо

ПАО СНЕГ: Да ли полиција може да вас казни ако немате зимске гуме? Већи трошак - али и безбедност
03. 04. 2023. у 18:20 >> 08:28

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".
02. 10. 2025. у 08:59

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)
ПОГЛЕДАЈТЕ како ће се ледени облак кретати над Србијом и које крајеве кад погађа невреме. Данас и сутра облачно са кишом и хладно, осим на северозападу Војводине где ће се задржати суво време, најавио је РХМЗ.
02. 10. 2025. у 10:47

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)