"ПЛАЋАМО ВАС, ХОЋЕМО ДА НАМ ДЕЦА ИМАЈУ ВИШЕ ЗНАЊА" Вучић о паразитима на факултетима
27. 06. 2026. у 19:02
27. 06. 2026. у 19:02
27. 06. 2026. у 18:58
27. 06. 2026. у 18:57
27. 06. 2026. у 18:54
27. 06. 2026. у 17:33
slavko
10.06.2023. 11:40
Kada bi fond PIO radio kako treba problema nebi bilo, 2 godine cekam penziju a kome da se odratim
Branko
11.06.2023. 19:15
Komentar iz PIO fonda je katastrofalan. Ne komuniciramo sa penzionerima ??!! Kome ste onda vi na usluzi ???,a finansirate se iz budzeta.