УПАЉЕН МЕТЕОАЛАРМ - СТИГЛА ПРОМЕНА, АЛИ НЕЋЕ ВАС ОБРАДОВАТИ: Временска прогноза за понедељак, 12. јун

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

12. 06. 2023. у 01:00

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредних седам дана.

УПАЉЕН МЕТЕОАЛАРМ - СТИГЛА ПРОМЕНА, АЛИ НЕЋЕ ВАС ОБРАДОВАТИ: Временска прогноза за понедељак, 12. јун

FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ

ВРЕМЕ У СРБИЈИ

У већем делу земље умерено до потпуно облачно и свежије са кишом, пљусковима и грмљавином, уз слаб до умерен северозападни ветар.

На северу и северозападу Војводине суво са сунчаним интервалима, а ветар ће бити у појачању.

Најнижа температура од 12 до 17, највиша од 18 до 24 степена Целзијуса.

РХМЗ је огласио метеоаларм за целу земљу. Преовладава наранџасти метеоаларм - Време је опасно. Прогнозиранe су опасне временске појаве, а таквог су интензитета да могу проузроковати материјалну штету и бити опасне по људе и животиње. Треба бити врло обазрив, свестан ризика и редовно информисан о детаљима очекиваних метеоролошких услова.

Фото принтскрин РХМЗ

ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ

И у главном граду умерено до потпуно облачно и свежије, повремено са кишом, пљусковима и грмљавином.

Ветар слаб до умерен, северозападни.

Најнижа температура око 16, највиша око 20 степени Целзијуса.

ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНЕ ДАНЕ

У уторак ујутро и пре подне обилне падавине се очекују још на истоку земље. У осталим крајевима у уторак и среду уследиће дводневна краткотрајна стабилизација времена, само ће у среду после подне на југу и југозападу уз дневни развој облачности бити услова за локалне краткотрајне пљускове са грмљавином.

Од четвртка поново у свим крајевима киша, пљускови и грмљавина, који ће местимично бити веома обилни, уз град.

sputnikportal.rs

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

СРБИ СУ ПОВЕЛИ И ЊЕГА! Албанци о човеку који је дошао са фудбалерима Србије у Тирану