"ЈА САМ СЕ НАУЖИВАЛА ЗА ПЕТ ЕВРА": Српкиња испричала своје искуству са летовања у Грчкој, људи у неверици
КОЛИКО кошта најам апартмана, превоз, рачуница колико се дневно троши на одмору, јесу ли лежаљке скупе, да ли преплаћујете кафу на плажи... све су ово питања која на жалост, незаобилазно иду уз летовање. Међутим, једна Српкиња је показала да можда ипак може другачије.

Фото М. Анђела
Данијела је на једној од Фејсбук група на којима наши људи остављају коментаре о летовањима у Грчкој написала пост о томе како је она успела да се наужива и одмори и то за мале паре.
- У мору дискусија на тему лежаљке, гужва, цене...(које морам да признам нисам читала помно) желим да вам представим једну другачију причу.
Постоје те неке плаже, без лежаљки, барова, помпе....са кристално чистим морем окружене шумом. Ту се ужива невиђено!
На плажи са слике постоји мала кантина импровизована од камиона. Ако користите њихов паркинг, изнајмите сунцобран у кантини и купите два пића (све за 5 евра), провешћете се супер и пожелети да им доплатите!
Ми смо нахранили маце, породицу целу! Ово је Врасидас плажа, Кавала! - написала је она, преноси Блиц.
БОНУС ВИДЕО: ИТАЛИЈАНИ И ТУРИСТИ ПОХРЛИЛИ НА ФОНТАНЕ: Ово је њихов начин расхлађивања

ПОРОДИЦЕ У ШОКУ НАКОН ШТО СУ ОТВОРИЛЕ КОВЧЕГЕ СА ТЕЛИМА: Нове бизарности након пада авиона у Индији
СИН жене која је погинула у паду авиона компаније Air India изјавио је за Би-Би-Си да су у ковчегу с телом његове мајке пронађени и „други остаци“.
23. 07. 2025. у 16:49

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)