ПЕТКОВИЋ ПОВОДОМ ХАПШЕЊА НА ГАЗИМЕСТАНУ: Срам вас било, господо из Брисела
28. 06. 2026. у 21:03
28. 06. 2026. у 21:03
28. 06. 2026. у 20:10
27. 06. 2026. у 22:31
28. 06. 2026. у 21:07
28. 06. 2026. у 19:30
Milan
14.08.2023. 19:03
Pa da u Beogradu moze sve a deca u unutrasnjosti neka crknu bitno je da beogradska deca imaju sve dzabe.
Dragomir
14.08.2023. 21:46
Neka sad kažu da nije tačna izreka "Srbija radi,u Beogradu se živi".Važno je da sirotinja iz Beograda ostane živa.Mi ostali nijesmo važni.Živeli!