ГУЖВЕ НА ГРАНИЧНИМ ПРЕЛАЗИМА: Суви коловози, добра видљивост на путевима у Србији, колоне на границама

Танјуг

02. 09. 2023. у 18:48

ПРОХОДНОСТ путева је добра, а возаче данас очекују пријатне дневне температуре, суви коловози, добра видљивост и нешто умеренији интензитет саобраћаја, саопштено је из АМСС.

ГУЖВЕ НА ГРАНИЧНИМ ПРЕЛАЗИМА: Суви коловози, добра видљивост на путевима у Србији, колоне на границама

Фото: АМСС

Због грађевинске сезоне која је у току већи опрез возачима потребан је на деоницама на којима се изводе радови и на којима је на снази измена у редовном одвијању саобраћаја.

Према последњим информацијама добијеним од ЈП "Путеви Србије", на наплатним станицама нема задржавања возила.

Према информацијама Управе граничне полиције, задржавања на путничким терминалима (ПМВ) граничних прелаза:

- ГП Хоргош, ПМВ - улаз - 30 минута,

- ГП Хоргош 2, ПМВ - излаз - 120 минута;

- ГП Келебија ПМВ- излаз - 20 минута

- ГП Бачки Виногради ПМВ- излаз - 20 минута

- ГП Прешево, ПМВ - излаз - 20 минута;

- ГП Прешево, ПМВ - улаз - 40 минута;

- ГП Батровци, ПМВ - излаз - 60 минута;

На ГП Бајаково формаране колоне шлепера и путничких возила на изласку из Србије. Према сазнањима „Новости“ чека се више од 7 сати.

Када је реч о задржавањима на теретним терминалима, једино се чека на ГП Батровци, на излазу 360 минута.

На осталим граничним прелазима нема задржавања за све категорије возила.

БОНУС ВИДЕО - У СТРОЈУ НАЈБОЉИХ: "Новости" на обуци нових припадника 72. бригаде за специјалне операције

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.

27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: "Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих"

КРИСТИЈАН Голубовић огласио се из Клиничко-болничког центра Земун, где се тренутно налази заједно са супругом Кристином Спалевић. Њихова деца тренутно су хоспитализовани, а породица пролази кроз тежак период.

28. 07. 2025. у 22:12

Коментари (0)

КАД СРЦЕ ДИШЕ ЗА НАЈМЛАЂЕ: Фондација Mozzart донирала неонатални респиратор Тиршовој