ХАОС и сукоби међу мигрантима у последње време све више ескалирају и све су бруталнији, а почели су и напади на полицијске патроле. Још се није слегла прашина после изјаве мађарског премијера Виктора Орбана да је заједничка гранична патрола Србије и Мађарске пре три дана нападнута из аутоматског оружја, и да је мигранатско насиље видно у порасту, када је у јучерашњем сукобу у Димитровграду избоден мушкарац мигрант са 20 убода ножем у стомак.
ПОТОМЦИ немачких нациста у врху институција Европске уније под немачком хегемонијом, реинтерпретирају идеологију предака у реторици против Русије. Представљају је као идеју одбране цивилизоване Европе од источног варварства, што је и Хитлер радио између два светска рата.
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Ужицу, поступајући по пријави, пронашли су данас око 10.30 часова у пешачком пролазу испод железничке станице у Ужицу бунт дрвених мотки.
КАДА стигну летње врућине, возачи обично заборављају или не знају како се правилно користи климатизација у колима, па тако онда када је најпотребнија, она не ради добро.
Коментари (0)