Управа за извршење кривичних санкција организовала је Други меморијални куп из практичног стрељаштва у знак сећања на прерано преминулог начелника Посебног одељења КПЗ Пожаревац (Забела) Горана Ненадовића. Организовањем меморијалног купа који носи име колеге Ненадовића, Управа жели да сачува сећање на првог начелника Посебног одељења, који је изненада преминуо у својој 43 години.
ОКТОБАРСКИ снег направио је пометњу у Србији. Путеви су паралисани због висине снежног покривача а саобраћај отежавају гране које су попадале на коловоз.
ИАКО су најпопуларнији факултети већ попуњени, на неким смеровима још увек има слободних места, како на буџету, тако и на самофинансирању. Ево шта све треба да знате о уписним роковима на универзитетима у Београду, Новом Саду, Нишу, Крагујевцу и Новом Пазару.
Милош Сотировски (34) и његова супруга водили су једноставан и испуњен живот. Планирали су будућност, маштали о породици и радовали се сваком новом дану. Онда је један дан закомпликовао све.
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод Србије издао је упозорење за подручје јужне, централне и источне Србије на обилну кишу, док је у брдско-планинским пределима могућ снег.
Коментари (0)