МИХОЉСКО ЛЕТО СЕ НЕ ПРЕДАЈЕ: Временска прогноза за недељу, 22. октобар
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију прогнозу за наредне дане.

Foto: Tanjug
ВРЕМЕ У СРБИЈИ
У Србији променљиво облачно и топло са дужим сунчаним интервалима, нарочито пре подне и ређом појавом краткотрајне кише.
Ветар слаб и умерен, у планинским пределима ујутро и пре подне повремено и јак западни и југозападни, после подне и увече у северним и централним пределима у скретању на северозападни.
Најнижа температура од 13 до 19 степени, а највиша од 24 до 29 степени.
ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ
У Београду променљиво облачно и топло са дужим сунчаним интервалима, нарочито пре подне.
Ветар слаб и умерен, западни и југозападни, после подне и увече у скретању на северозападни.
Најнижа температура биће од 17 до 19 степени, а највиша око 26 степени.
ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНИ ПЕРИОД
Понедељак 23. 10. 2023: У току јутра разведравање, па се током већег дела дана очекује претежно сунчано. Ветар слаб, променљив. Најнижа температура од 9 до 13, а највиша од 21 до 27 степени. Упозорења: Tmax ≥ 25 степени, вероватноћа 80%.
Уторак 24. 10. 2023: Након свежег јутра, у току дана топлије уз умерено наоблачење. Ветар слаб и умерен, јужни и југозападни. Најнижа температура од 7 до 14, а највиша од 23 до 27 степени. Упозорења: Tmax ≥ 25 степени, вероватноћа 95%.
Среда 25. 10. 2023: Умерено до потпуно облачно, понегде с кишом и локалним краткотрајним пљусковима уз могућност грмљавине. Ветар умерен и јак, јужни и југозападни, увече у слабљењу. Најнижа температура од 9 до 17, а највиша од 21 до 25 степени. Упозорења: Tmax ≥ 25 степени, вероватноћа 95%. Локална појава грмљавина, вероватноћа 70%.
Прогноза временa за наредних пет дана (од 26. 10. 2023. до 30. 10. 2023)
Променљиво и топло за овај период године уз пролазна наоблачења с кишом, пљусковима и грмљавином.
(sputnikportal.rs/РТС)
БОНУС ВИДЕО - УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМЦИ ИЗ ПОЈАСА ГАЗЕ: Припадници Хамаса хватају таоце на граници са Израелом
Препоручујемо

СТИЖУ НАМ ЈАКИ ПЉУСКОВИ СА ГРМЉАВИНОМ: Ови предели Србије су први на удару
21. 10. 2023. у 19:29

ПРИПРЕМИТЕ СЕ, СТИЖЕ ПРЉАВА КИША: Ево када ће тачно погодити нашу земљу и где
21. 10. 2023. у 15:50

ОБЛАЧНО, ТОПЛО И ВЕТРОВИТО: Временска прогноза за суботу, 21. октобар
21. 10. 2023. у 01:00

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)