Пробуди дан уз Добро јутро!
ДИЈАМАНАТ је компанија посвећена сталном унапређењу производних процеса, која активно улаже ресурсе у иновативност, у настојању да се усклади са потребама тржишта и потрошача.

Фото: Промо
Кампања „Добро јутро – пробуди дан!“, осмишљена је са жељом да на занимљив и креативан начин различите циљне групе упозна са новинама у развоју Добро јутро бренда и подстакне на добро расположење од раног јутра.

Фото: Промо
- Дијамант као регионални лидер у прехрамбеној индустрији уља, стоних маргарина и мајонеза, посебну пажњу посвећује иновирању портфолија и унапређењу производа. У складу са тим, осмислили смо нову комуникациону платформу која за циљ има да наше потрошаче мотивише да свако јутро започну уз музику и наше спотове који шире позитивну енергију и добре вибрације. Осим новог дизајна амбалаже, вођени светским трендовима које стално пратимо, унапредили смо и рецептуру Добро јутро маргарина, која сада подразумева одсуство палминог уља, тако да удео домаћих сировина у производу сада износи 90% - изјавио је Филиппос Нанопоулос, директор маркетинга и развоја компаније Дијамант, и додао да је Дијамант први у овој категорији начинио важан корак и потрошачима понудио линију производа која не садржи палмино уље.

Фото: Промо
Добро јутро маргарини идеални су за припрему брзог и укусног оброка. Савршене мазивости и текстуре, уз омиљено пециво и додатак витамина А, Д и Е, постаће рутина уз коју ћете бити спремни за остатак дана.

ЗАСТРАШУЈУЋЕ: Удар Искандера убио 70 припадника ВСУ, објављен снимак (ВИДЕО)
РУСКА војска је нанела удар оперативно-тактичким ракетним системом „Искандер“ на камп за обуку украјинских снага у Сумској области, при чему је, према наводима Министарства одбране Русије, убијено до 70 припадника Оружаних снага Украјине (ВСУ), укључујући 20 инструктора.
20. 05. 2025. у 21:12

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

ХРВАТ НА УДАРУ ЗБОГ ИЗЈАВА: "Украјинцима си дао отровну торту, треба да те је срамота"
НА ИНТЕРНЕТУ не престају коментари на рачун Марка Бошњака, а све због његових изјава после Евровизије, на којој је певач ове године представљао Хрватску. Раније су се на X-у појавиле оптужбе да је вређао друге такмичаре и да је тврдио да Украјина не треба да се такмичи на Евровизији. Марко се убрзо огласио на Инстаграму и све објаснио.
21. 05. 2025. у 08:48
Коментари (0)