„Alta Pay Group” поставља стандард у 2024. години: Најважнију награду прославили уз највеће регионалне звезде
Компанија “Alta Pay Group” обележила је завршетак изузетно успешне пословне године корпоративном прославом одржаном у Сава Центру, уз присуство бројних сарадника и партнера, на којој су наступиле највеће регионалне музичке звезде.

Фото: Dragan Petrovic
Председник Управног одбора и директор групације Др Давор Мацура изјавио је да групација у овој години планира значајне инвестиције у дигиталне технологије и ширењу пословне мреже. Фокусираће се, као и до сада, на хуманитарне иницијативе, помоћ онима којима је најпотребнија и наставку подршке заједнице, доприносећи друштвеном напретку.
Прослава је знак захвалности свим запосленима, „Алта Паy“ тиму као и бројним партнерима на преданом и изузетном раду, посвећености и пословним резултатима у протеклој години.
Колективна експертиза „Алта Паy“ тимова и мрежа партнера широм Србије је групацију издвојило као водећу институцију у платном промету, што је потврдила и награда Привредне коморе Србије за „Највећу институцију електронског новца и лидера у платном промету“. Фото: Драган Петровиц
Као најважнија награда, резултат досадашњих активности је препознавање Алта Паy-а као институције од поверења од стране самих клијената и партнера.
Како су истакли из Алта Паy Гроуп, сарадња са партнерима је катализатор успеха, а корпоративна прослава је била прилика да се резимирају заједничка достигнућа из протекле године и направе планови за наредну.
Кроз јединствен концепт на тржишту и синергију АЛТА банке и Алта Паy ИЕН (институција електронског новца), ова групација нуди свеобухватну и јединствену понуду услуга својим корисницима - физичким и правним лицима.

Фото: Александар Јањанин
Како би додатно унапредила искуство корисника, групација ће у 2024. години радити на интензивном развоју и унапређењу техничких решења која убрзавају реализацију финансијских производа и услуга, омогућавају ефикаснији рад запослених и штеде драгоцено време клијентима.

Фото: Драган Петровиц
Kako je za Alta Pay Group svaki klijent bitan, kompanija će u skladu sa tim kontinuirano raditi na podizanju nivoa kvaliteta usluge, a sve u cilju dodatnog zadovoljstva postojećih i kreiranja dobrih poslovnih prilika za buduće klijente.
За више информација о Алта Паy Гроуп посетите www.altapay.rs.
Ваш сигуран партнер и Институција од поверења.
ALTA PAY GROUP

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве
НАКОН Литваније, и летонске власти забраниле су прелет српског авиона до Москве у коме је требало да буде председник Србије Александар Вучић, сазнају "Новости".
06. 05. 2025. у 18:27

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!
У САВЕТУ безбедности Уједињених нација је у току редовна полугодишња седница о ситуацији у БиХ на којој је руски амбасадор Василиј Небензја изјавио је да Кристијан Шмит нема право да говори у име међународне заједнице у Савету безбедност, а онда изашао из сале не желевши да га слуша.
06. 05. 2025. у 17:03

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)