У НАРЕДНА два сата у Војводини и у делу Шумадије понегде слаба краткотрајна киша, наводи РХМЗ.
Повезане вести
ВРУЋИНЕ СУ ПРОШЛОСТ, СТИГЛО ЈЕ ОСВЕЖЕЊЕ ПРАЋЕНО ОЛУЈАМА: Временска прогноза за недељу, 31. август
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
31. 08. 2025. у 01:00
МЕТЕОРОЛОГ НАЈАВИО: Ево када се очекује снег у нижим пределима
ТОПЛО време током октобра и почетком новембра у Србији може се посматрати као позно Михољско лето, али нас већ око 20. новембра очекује захлађење, изјавио је данас метеоролог Недељко Тодоровић.
08. 11. 2025. у 11:00
ЛЕДЕНА ЈУТРА И ЗУБАТО СУНЦЕ, ЕВО КАДА СЕ МЕЊА ВРЕМЕ: Временска прогноза за среду, 5. новембар
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
05. 11. 2025. у 00:00
(МАПЕ) ЗИМСКИ ДАНИ СТИЖУ У СРБИЈУ, БИЋЕ И СНЕГА: Стигла детаљна прогноза за наредни период, најнижа температура тек нешто изнад нуле
ПОСЛЕ скоро летњих температура, почетак нове недеље доноси праву јесен у Србији са захлађењем и кишом, док ће крај новембра обележити зимски дани уз могући први снег и у нижим пределима.
04. 11. 2025. у 07:38
СУНЦЕ, СНЕГ И КИША, ЕВО КАДА ПРЕСТАЈЕ КИЈАМЕТ: Временска прогноза за среду, 8. октобар
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
08. 10. 2025. у 01:00
Најновије из рубрике
СТИЖЕ НАМ "ЗВЕР СА ИСТОКА" ДРАМАТИЧНА НАЈАВА НАШЕГ МЕТЕОРОЛОГА: Ево где ће пасти највише снега у Србији
МЕТЕОРОЛОГ Иван Ристић најављује наредних дана захлађење, кишу и снег, чак и у нижим пределима.
25. 11. 2025. у 22:41
НЕСТАЛА АНА (20) ИЗ ОКОЛИНЕ ЧАЧКА: Полиција испитује повезаност са претрагом језера Међувршје (ФОТО)
АНА Радовић (20) нестала је пре два дана, тачније 23.11. када је са Златибора кренула у Београд на факултет.
25. 11. 2025. у 21:11
НЕ ДИРАЈТЕ ОВО СУТРА ДО ПОНОЋИ Свети Јован Златоусти и строга правила: "Не дирај нит, да не пресечеш судбину"
СВЕТИ Јован Златоусти, један од највећих духовника у историји хришћанства, један од Светих трију јерарха, беседник какав се ретко рађа и реформатор Цркве чије се речи и данас цитирају, слави се 26. новембра у српском народу. Његов дан обележен је дубоком симболиком, снажним народним веровањима и обичајима који се преносе вековима и који се, према предању, морају испоштовати, јер наводно могу утицати на животни ток човека.
25. 11. 2025. у 20:22
ТЕХНИЧКЕ ГРЕШКЕ У ЕВАЛУАЦИЈИ ПРОГРАМА ИДЕЈЕ 2024: Кисић реаговала поводом забринутости научника
НОВОИМЕНОВАНИ вршилац дужности директора Фонда за науку Републике Србије Дарија Кисић обратила се поводом бројних питања и оправдане забринутости које су се појавиле у вези са током евалуације у оквиру програма ИДЕЈЕ 2024.
25. 11. 2025. у 19:24
БЕОГРАД У ПОТПУНОМ КОЛАПСУ: Поподневни шпиц направио хаос, наоружајте се стрпљењем и избегавајте ове правце (ФОТО)
ПОПОДНЕВНИ шпиц је, као и сваког дана у престоници, увелико узео маха, где су гужве у саобраћају приметне на више места.
25. 11. 2025. у 17:46
Коментари (0)